JBL’in yeni taşınabilir hoparlörü boyuna rağmen yüksek ses vaat ediyor

JBL‘in ultra taşınabilir hoparlör serisinin yeni üyesi Go 4, piyasaya sürüldü. CES 2024 etkinliğinde duyurulan bu küçük ama güçlü cihaz, cebe sığabilecek boyutta olmasına rağmen etkileyici ses kalitesi ve özellikler sunuyor. Toz ve suya karşı dayanıklılığını IP67 sertifikasıyla kanıtlayan Go 4, her türlü maceraya eşlik etmeye hazır. Stil sahibi tasarımı ve çeşitli canlı renk seçenekleriyle kişiliğinizi yansıtan Go 4, örgülü taşıma halkası sayesinde sırt çantanıza veya çantanıza kolayca takıp, müziğinizi her yere götürebilirsiniz.

Go 4, Bluetooth 5.3 teknolojisini kullanarak kesintisiz bağlantı sunuyor ve JBL‘in benzersiz akustik algoritmalarıyla zengin bir ses deneyimi vaat ediyor. Ayrıca, JBL’in AURACAST teknolojisi sayesinde iki Go 4 hoparlörünü kablosuz olarak eşleştirerek stereo ses elde edebilir veya birden fazla hoparlörü seri olarak bağlayarak sürükleyici bir dinleme deneyimi yaratabilirsiniz.

JBL’in yeni taşınabilir hoparlörü boyuna rağmen yüksek ses vaat ediyor

Ücretsiz JBL Portable uygulaması aracılığıyla müzik kontrolü son derece kolaylaşırken, uygulama sayesinde stereo veya çok hoparlörlü çalma modları, ekolayzır ayarları seçilebilir ve PLAYTIME BOOST modu aktive edilerek pil ömrü 2 saat daha uzatılabilir. Bu da toplamda 9 saate varan bir kullanım süresi sunar.

Go 4, Type-C şarj portuyla donatılmış olup, müziğinizden uzak kalmamanızı sağlar. Hoparlör, 18 Mart’ta ön siparişe sunulacak ve fiyatı 429 yuan (yaklaşık 60$) olarak belirlenmişken, sınırlı süreliğine 399 yuan (yaklaşık 55$) tanıtım fiyatıyla satılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x